Wil je je beschermen tegen hoge kosten van je mobiele abonnement, dan kun je bij veel providers kiezen voor een dataplafond. Een verdubbeling van de prijs is nu doorgevoerd bij KPN-dochter Simyo.
Simyo verhoogt prijs dataplafond
Met een dataplafond kun je als consument jezelf beschermen tegen hoge kosten voor je mobiele abonnement. Op die manier wordt de internetverbinding automatisch gestopt als het datalimiet is bereikt. De kosten hiervoor bedroegen tot voor kort 50 eurocent per maand. Deze kosten komen dan bovenop je abonnementskosten. De collega’s van Tweakers melden dat de kosten voor deze dienst stilletjes zijn verdubbeld. Het gaat nu om een bedrag van 1,00 euro per maand.
De reden waarom de prijs omhoog is gegaan, is niet bekend. Verschillende andere providers bieden ook een dataplafond aan. Bij andere aanbieders is dit ook tegen betaling. We zien dit bijvoorbeeld terug bij Simpel, Youfone en 50+ Mobiel. Bij de grote providers zoals KPN, Odido en Vodafone hoef je dit niet af te sluiten. Je kunt het internet blijven gebruiken na het bereiken van je datalimiet, zij het tegen een lagere snelheid.
De prijzen van Simyo zijn terug te vinden op de webpagina van Simyo.




