Telecomprovider Hollandsnieuwe start Black Friday vandaag met flinke aanbiedingen. Zowel op mobiele diensten als op internet en televisie krijg je flink wat voordeel. Zo kun je mobiel en vaste diensten combineren voor een laag bedrag.
Hollandsnieuwe start met Black Friday
Vodafone-dochter Hollandsnieuwe is er vroeg bij met de Black Friday aanbiedingen die het vanaf vandaag aanbiedt. DroidApp zet de aanbiedingen die de provider aanbiedt, op een rij. De aanbiedingen gelden vanaf vandaag 3 november, tot en met 7 december.
Mobiel
Op het gebied van mobiel biedt de provider sim-only abonnementen aan voor 4,50 euro per maand. Deze prijs geldt het eerste jaar, op basis van een tweejarig contract. Zo heb je een bundel met 20.000 MB/minuten en sms’jes voor 9,00 euro per maand, waarvan het eerste jaar voor 4,50 euro per maand. De bundel met 30GB is een euro duurder, en ook kun je kiezen voor onbeperkt bellen. Combineer je mobiel met thuis, dan krijg je extra data.
Thuis
Sinds enige tijd biedt Hollandsnieuwe ook thuisdiensten aan. Sluit je een tweejarig abonnement af met internet en televisie, dan krijg je deze het eerste jaar voor 20,00 euro per maand. De provider promoot ook de combinatie van internet, tv en mobiel. Je betaalt dan 24,50 euro per maand voor het eerste jaar, voor de drie diensten samen.
Wil je alle voorwaarden lezen, en zien welke aanbieding het beste bij je past, kijk dan hier op de website van Hollandsnieuwe.





