Google heeft begin vorige maand de beveiligingsupdate van februari uitgerold. De uitrol lijkt echter wat trager op gang te komen dan eerder. Samsung heeft nu voor zes toestellen de update van februari klaargezet.
Samsung voorziet toestellen van februari-patch
De beveiligingsupdate van februari wordt vanaf nu uitgerold voor zes toestellen van Samsung. Dit krijgen we door van verschillende lezers, zoals Richard, Henny en Han. Samen met de beveiligingspatches van Google, worden ook de patches van Samsung uitgerold. Het gaat om de update die beschikbaar wordt gesteld voor drie modellen in de Galaxy A-serie, een toestel uit de S-serie en ook twee foldables.
De Galaxy A54 in een eerdere vergelijking
Om precies te zijn worden de Samsung Galaxy A55, Galaxy A54, Galaxy A53, de Galaxy S24 FE, Galaxy Z Flip 6 en ook de Galaxy Z Fold 6 geüpdatet. Zover bekend worden er verder geen nieuwe functies of grote veranderingen doorgevoerd met deze update. Wel spreekt de changelog over bijgewerkte voorwaarden. Zoals je van Samsung gewend bent, krijg je vanzelf een melding op je toestel, als je de update kunt binnenhalen. Nog geen melding gehad? Je kunt ook handmatig controleren op updates. Dit kun je doen via de instellingen > software-update.








