Samsung heeft details gedeeld over de inhoud van de beveiligingsupdate van augustus. De fabrikant rolt in de komende tijd de augustus-update uit naar verschillende devices. Bovenop de patches van Google, zien we ook patches van Samsung zelf.
Augustus-update van Samsung
In de komende weken verwachten we weer de nodige updates bij Samsung (en andere merken). De beveiligingsupdate van augustus werd eerder deze week vrijgegeven. Samsung heeft details gedeeld over wat zij zelf nog aan de update hebben toegevoegd. Van Google is al bekend dat zij bijna 40 zwakke plekken in Android hebben aangepakt. Hoeveel het er echt zijn, verschilt per toestel. Aangezien er onder andere onderscheid wordt gemaakt in de Android-versie en technische eigenschappen van een apparaat.
Samsung pakt met de augustus-update 18 eigen kwetsbaarheden aan. In de lijst met fixes zien we dat deze er zijn voor verschillende Samsung-specifieke zaken. Zo zijn kwetsbaarheden gevonden en opgelost in het klembord en bij de Galaxy Thema’s. Hetzelfde geldt voor de Berichten-, Contacten- en Telefoon-app die je kunt vinden op je Galaxy. In de MPEG4-codec is eveneens een zwakke plek gevonden, die met de update is opgelost.
In de komende weken krijgen verschillende Galaxy-telefoons de beveiligingsupdate van augustus aangereikt. Krijg je de update binnen, dan horen we dat heel graag van je. Stuur ons een mailtje, samen met een screenshot. We nemen hem dan mee in de berichtgeving. Je mailtje mag naar redactie@droidapp.nl.









